باشگاه الاهلی عربستان: تراکتورسازی ایران مشکل‌آفرینی می‌کند
نویسنده : ، موضوعات : عشقی ، 9 ماه پیش ارسال شده


نایب رئیس باشگاه الاهلی عربستان باشگاه تراکتورسازی را به مشکل آفرینی در چاپ و توزیع بلیت مسابقه دو تیم متهم کرد.

الهلال

به گزارش شمیم عشق به نقل از خبرگزاری مهر، تیم های فوتبال تراکتورسازی ایران و الاهلی عربستان از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در عمان به مصاف هم می روند. این اولین رویارویی تیم های عربستانی و ایرانی در سال ۲۰۱۸ است و عربستانی ها جوسازی علیه نمایندگان کشورمان را آغاز کرده اند.

در این ارتباط روزنامه «المدینه» عربستان، تراکتورسازی را به مشکل آفرینی در توزیع و چاپ بلیتها متهم کرد. این روزنام با عنوان «ایرانی ها با تأخیر در چاپ بلیت ها مشکل آفرینی می کنند»، نوشت: « باشگاه الاهلی نارضایتی اش را در چاپ بلیت بازی با تراکتورسازی که امروز در مسقط برگزار می شود، اعلام کرد. تأخیر در چاپ بلیت ها توسط ایرانی ها موجب ایجاد خلل در روند کارهای باشگاه الاهلی که می خواهد این بلیت ها را در میان هواداران خود توزیع کند، شده است. همین مسئله سبب شد تا طارق کیال، نایب رئیس باشگاه الاهلی در یک پست توئیتری توضیحاتی را در خصوص اتفاقات رخ داده به طرفداران این تیم، ارائه دهد.»

الهلال

در ادامه این گزارش توئیت نایب رئیس باشگاه الاهلی آمده است: «هواداران ما در مسقط هستند و با این حال، بلیت ها هنوز چاپ نشده اند. پس از جلسه با نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و بحث و بررسی تأخیر ایرانی ها در چاپ بلیت ها، مقرر شد بلیت ها فردا (امروز) به فروش برسند. به ما اطلاع دادند که حسب درخواست باشگاه الأهلی، ۳۰۰ بلیط برای هواداران این باشگاه تهیه می شود.»

روزنامه المدینه در پایان اعلام کرده است که الاهلی با سرمربی اوکراینی خود آماده این مسابقه است.


منبع: خبرگزاری مهر

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شمیم عشق محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس