کسب ۱۰۱ مورد گواهینامه استاندارد
نویسنده : ، موضوعات : عشقی ، 6 ماه پیش ارسال شده


مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار عنوان کرد با توجه به ضرورت استانداردسازی و دقیق بودن تمامی تجهیزات برودتی از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۱۷ مورد کالیبراسیون تجهیزات برودتی با تعداد ۱۳۵۸ دستگاه انجام شده است.

بازار میوه و تره بار

به گزارش شمیم عشق به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به اجرای طرح استانداردسازی میادین و بازارهای میوه و تره بار تابعه سازمان مدیریت میادین که از سال ۱۳۹۰ طی تفاهم نامه‌ای با اداره کل استاندارد استان تهران صورت گرفته است گفت: براساس همکاری‌های طرفین، تاکنون ۷۶ مرکز این سازمان گواهینامه استاندارد تشویقی گرفته‌اند و تا پایان سال جاری ۲۵ مرکز دیگر سازمان این گواهینامه را دریافت می‌نمایند. البته تعداد مراکزی که طرح کالیبراسیون (بررسی دقت دستگاه‌های برودتی و توزینی) در آن‌ها انجام شده است به ۳۰ مرکز می‌رسد که بیش از تعداد مراکز تعیین شده در تفاهم نامه است.

مهندس رحیمی در ادامه افزود: این طرح در قالب لکه گیری کالیبراسیون تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و بر روی تمامی تجهیزات برودتی کالیبره شده، برچسب کالیبراسیون نصب شده است.

وی همچنین به تلاش سازمان مدیریت میادین در ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار اشاره کرد و گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی، این سازمان علاوه بر شاخصه‌های تعیین شده از سوی سازمان ملی استاندارد، اقدام به تعیین شاخصه‌هایی برای افزایش کیفیت خدمات ارائه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار کرده است که غرفه داران ملزم به رعایت آن هستند.

گفتنی است، از سال ۱۳۹۴، اجرای تفاهم نامه رعایت استاندارد ۲۰۸۲ در ساخت و بازسازی میادین و بازارهای میوه و تره بار و کنترل دقت تجهیزات برودتی و توزینی اجرایی شده است.


منبع: روابط عمومی سازمان مدیریت میادین
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شمیم عشق محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس